ANI DEFTERİ

Anı Defterimizde Sizden Gelenler..

Derya ÇAKICI

İyi ki yollarımız kesişti,iyi ki seni ve tatlı ekibini tanıdım.Aklımdan geçen ne varsa hepsi sayenizde gerçekleşti.La Beria'dan her çıkışımda yüzümde gülümseme vardı. Tabi ki en büyük rol güzelliğinle , enerjinle, tatlı dilinle senindi Seçil Ablacım :)

Ellerinize , emeğinize ve yüreğinize sağlık.Hayatımın en özel anlarında çok özel bir hatıra olarak kalacaksınız.Hepinize sonsuz teşekkürler.

Son olarak hayatında dilediğin ne varsa senin olsun Seçil Ablacım.Seni çok seviyorum :)

Gelin olurken görüşmek dileği ile..

Derya ÇAKICI

Gülşah SEYHAN

La Beria ailesi ve Seçilcim... Benim yolum sizinle kendim için kesişmedi ama evlilik yolunda önceden sizinle tanışmış olmanın verdiği güvenle tereddütsüz sizde aldım soluğu.Ve şimdi La Beria gelin adayı olmaktan çok mutluyum.İşinize ve bana gösterdiğiniz ilgiye,alakaya ve saygıya teşekkür ederim.NOT: Senin gibi bi dost edinmekten de çok mutluyum Seçilimm...Devamı gelin olduktan sonra :)

Embiye & Cihan KARAN

Sevgili La Beria ekibi, şu zamana kadar bana göstermiş olduğunuz ilgi ve sabrınızdan dolayı hepinize çok teşekkür ederim ..Gelinliğim ve kınalığım muhteşem oldu ,çok içime sindi..her şey bir yana buradan sorunsuz ve mutlu ayrılmak çok güzel ..Hayatıma gelinliğim ve kınalığım dışında yeni renkli cıvıl cıvıl insanlar kattım..Başta Seçil Abla olmak üzere hepinizi çok seviyorum..

Embiye ŞEN

 

Ebru GÜNAYDIN

La Beria ailesi ve Seçil Hanım ,

Öncelikle göstermiş olduğunuz güleryüz ve samimiyetiniz için teşekkür ediyorum..Bana ve gelinliğime göstermiş olduğunuz özen için sizlere ayrıca teşekkür ediyorum..Herşey istediğim gibi oldu..Emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkürler.Herşey gönlünüzce olsun.

Ebru Günaydın

 

Yeşim Özdemir

Canım Seçil Ablacım,

Sayenizde hayallerimdeki o mükemmel, hayalini kurduğum nişanlığıma kavuştum ne kadar teşekkür etsem çoook az. Okadar mutluyum ki hepsi sizin sayenizde oldu..Çooo..okkk eşekkür ederim. 2012 ' nin en güzel, en farklı nişanlığı ben de olleeey!!!

Yeşim Özdemir  

Elif OKUMUŞ

Seçil Ablacığım ve La Beria Çalışanları , 

güleryüzünüz ve samimiyetiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.Kararsız bir şekilde gelmiştim , mutlu olarak ayrılıyorum .İstediğim gibi bir nişanlığa sahip oldum. Kınalığım ve gelinliğim için de sizlerle birlikte olacağım inşallah :) 

Sizinle tanışmak güzeldi , tekrar teşekkürler.

Elif Okumuş

Yeliz YILMAZ

Merhabalar Efendimm:)

Seçil Hanım'ın sözü sayılır .Bunu yazarken bile kulağımda yankılandı sanki..Bir de "bebeğim,bitanem,canım,tatlım..." var, onları saymıyorum bile ..Şimdi bunları söylüyorum çünkü sıcakkanlılığınızla sevdim sizi ben..Bu sözlerin samimiyetine inanarak...:)

Ablamın düğünü belki de benim için dünyanın en kötü günüdür..Sonuçta ablam gidiyo :( Ama siz o kötü günü benim için mutluluğa çevireceksiniz.Çünkü elbisem HARİKA! Aynı şekilde ablamın kınalığı , gelinliği harikadan da öte bakarken gözlerim kamaştı..

İşinizi en iyi şekilde yaptınız..Minnettarım ve teşekkür ediyorum hepinize.Hep gülümseyin.Kısa zamanda çok sevdim sizi umarım siz de sevmişsinizdir:))

SİZİ ÇOK SEVİYORUM...:))

Bütün mutluluklar,güzellikler sizinle olsun!

Yeliz YILMAZ 

Elif GÜVENÇ

Hayatımın en özel , en önemli gününe hayallerimin gelini olmamı sağladığınız için öncelile Seçil Hanım'a ve Çlışan bütün ekibine teşekkür ederim.

Ömrümün sonuna kadar iyi ki La Beria' ya gelmişim ve iyi ki sizleri tanımışım diyeceğim.

Çalışma ilkelerinize , sevecenliğinize , cana yakınlığınıza ve dostluğunuza minnettarım.

Sevgilerimle..

Elif GÜVENÇ

Kevser & Yunus KAĞIZ

Sevgili La Beria ailesi,

Uzun koşturmalar sonucunda böyle mükemmel bir gelinlik hazırladığınız için buradan gülümseyerek çıkıyoruz.Bize hayallerimizi sunduğunuz için herkese Seçil Abla'ya , Münevver'e ve tüm çalışanlarınıza çok teşekür ediyoruz

Kevser&Yunus KAĞIZ

cetirizin xyzal cetirizin stada cetirizin lugnande

Ya Sizin Anınız ?

Adınız Soyadınız:

Telefon:

E-Mail Adresiniz:

Yorumunuz: