BİZ KİMİZ

Dünyanın iki kalbin etrafında döndüğü bir yaşam seçimidir evlilik...

  Sessizce katlanır damatlar, heyecanlı gelinlik arayışlarına. Kimi zaman mızmızlanırlar ama, her şey beyazlar içindeki güzelliğinizi görene kadardır.

  Çocukluğa kadar uzanan küçücük bir hayalle başlar gelinlik düşü... Daha o zamandan başlanır gelecekteki mutlu yuvaya atılacak ilk adımda sizi masal prensesleri gibi gösterecek o büyülü kostümün tasarımına.

  Hayatınızın sonuna kadar size eşlik edecek kişiyi bulduğunuzdaysa daha da alevlenir hayaller. O minik fikirle başlayan hayal, adım adım dönüşür gerçeğe.

  İşte tam da bu aşamada en çok ihtiyaç duyacağınız fırsat, karşınızda!

  Gelinliğinizin bir hayalden gerçeğe dönüştüğü noktada, tüm emeğini hiç çekinmeden yalnızca sizin için sergileyen, sizin için var gücüyle çabalayan ve her zaman en mükemmele ulaşmayı hedefleyen La Beria Gelinlik ve Moda Tasarım, tüm isteklerinizi değerlendirerek, hayatınızın en mutlu gününde, hayallerinizdeki kadar güzel görünmenizi sağlıyor.

  Uzman bir ekiple hizmet veren La Beria Gelinlik ve Moda Tasarım, yılların verdiği deneyimle sizi yönlendirerek, size en çok yakışacak gelinliği ortaya çıkarıyor.

  Son provada, yüzünüzdeki mutluluk ifadesini görene kadar hiç durmadan çaba gösteren La Beria Gelinlik ve Moda Tasarım'dan, kusursuz hizmet almak ve hayallerinizdeki gelinliği gerçeğe dönüştürmek için sizleri bekliyoruz...

Foto Galerimizden Seçmeler

Neden Laberia ?
  • Her zaman sizler için en iyisini istiyoruz.
  • Hayallerinizdeki gelinliği yapmak için elimizden geleni yapıyoruz.
  • Hiç bir zaman işten kaçmadan, kendimiz için dikiyormuşçasına çalışıyoruz.
  • Sizi mutlu gördüğümüz gün tüm o emekler karşılığını buluyor.